Hakkımızda

Türkiye'de şirketler için iş listeleri sağlıyor, aynı zamanda yerel işletmelerin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olurken, müşterilerin kolayca iş hizmetleri bulmalarına yardımcı oluyoruz. Ülke genelinde güvenilir, firmalar tarafından düzenlenen ve spam içermeyen işletme listeleri sunan en iyi çevrimiçi platform olmak için sıradışı emek harcıyoruz.

Neden Online Olmanız Gerekiyor?

Tüketiciler için: 

Tüketicilere herhangi bir hizmeti aramalarını sağlamak için önemli olanaklar sağlıyoruz, bu bir yüklenici, perakendeci, serbest meslek, danışman ve diğer önemli ticari hizmetleri bulmayı içerir. Neye ihtiyacınız olursa olsun, aradığınız hizmeti bulmanın en iyi yolunu sunuyoruz.

İşletmeler için: 

Türkiye ticaret rehberinde, yeni başlayanlar, küçük ve köklü şirketlerden oluşan tüm işletme şirketleri için çevrimiçi işletme listesinin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.

Bu nedenle, listelenmelerini sağlamak, dikkat çekmek ve tüm Türkiye'de satış fırsatları elde etmek için benzersiz bir çevrimiçi platform sunuyoruz.

Ayrıca, hem çevrimiçi arama yapanlara hem de reklamverenlere mümkün olan en iyi sonuçları sunmak için sosyal medya entegrasyonu, öncelikli arama listesi, müşteri yorumları, reklam fırsatları ve çok daha fazlasını ücretli/ücretsiz özelliklerle paketlenmiş dizin listeleri sunuyoruz.